Trójmiejskie Targi Pracy to najpopularniejsze targi pracy na Pomorzu. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 11-12 maja na Politechnice Gdańskiej w Nowym Gmachu Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki. Zapraszamy odwiedzających w godz. 900-1600.

 

Oczekujemy około 70 wystawców polskich i zagranicznych oraz blisko 10 000 odwiedzających w ciągu dwóch dni targowych. Spodziewamy się ponad 1000 ofert pracy przede wszystkim dla studentów i absolwentów szkół wyższych. W ramach Targów zorganizujemy szereg wykładów i szkoleń. To osiemnasta edycja przedsięwzięcia. Sponsorem Głównym imprezy została firma Intel Technology Poland. Miano Sponsora Branżowego przypadło przedsiębiorstwom: Ivona Software oraz Jabil. Patronem Medialnym wydarzenia jest miesięcznik „Praca za Granicą”, portal pracaizycie.pl oraz serwis centrumrekrutacyjne.pl.

 

Wystawcom pragniemy umożliwić dotarcie do jak największej liczby osób, które spełniają wymagania na dane stanowiska pracy – zwłaszcza specjalistów i pasjonatów. Do tej pory zaufało nam 300 firm. Kilkudziesięciu pracodawców bierze udział w Trójmiejskich Targach Pracy trzeci, czwarty a nawet ósmy raz z rzędu. Prestiż przedsięwzięcia podkreśla stała współpraca z jednym z najlepszych ośrodków naukowych kształtujących branżę IT w tej części Europy – Wydziałem Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.

 

Na odwiedzających czekają oferty pracy na terenie całej Polski a także w Niemczech, Holandii, Irlandii, Kanadzie, USA, Australii, Singapurze, Japonii. Znajdą się też propozycje stażów i praktyk dla studentów, również na okres wakacji. W ramach Targów przewidujemy wiele atrakcji na stanowiskach naszych wystawców. Poza tradycyjnymi gadżetami pracodawcy będą organizowali losowania nagród i quizy. Zapraszamy także na interesujące prelekcje i wykłady.

 

Organizatorzy przewidzieli również konkurs „Złoty Pracodawca”, który na podstawie opinii odwiedzających wyłoni najciekawszego wystawcę tegorocznych Targów Pracy na Wydziale ETI. W roku 2014 tytuł „Złotego Pracodawcy” studenci i absolwenci przyznali firmie Intel.

Z aktualną listą wystawców, harmonogramem seminariów, ofertami pracy oraz aktualnościami zapoznają się Państwo na naszej stronie internetowej www.targipracy.gdansk.pl.

Przed rozpoczęciem imprezy zachęcamy do śledzenia naszego fanpejdża: www.facebook.com/TrojmiejskieTargiPracy i uczestnictwa w konkursach internetowych. Do wygrania dyski przenośne, czytniki e-booków, tablety. Wystarczy polubić lub udostępnić nasz profil.

 

Kontakt:

Trójmiejskie Targi Pracy

Tel. (+48) 531 793 900

e-mail: biuro@targipracy.gdansk.pl

www.targipracy.gdansk.pl