Zamknij

Administrator Linux

Hays Poland Data i godzina dodania: 2018-01-10 14:05:42
  • Kraj: Inny

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Administrator Linux.

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – banku – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Administratora Linux

Lokalizacja: Kraków
Kontrakt B2B

Zadania:
  • Administracja środowiskiem serwerów Linux
  • Przygotowanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Automatyzacja procesów utrzymaniowych i biznesowych

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość zagadniej z zakresu zarządzania systemami operacyjnymi Linux
  • Znajomość narzędzi administracyjnych (np. Nagios, Saltstack)
  • Znajomość języków skryptowych (np. bash, python, perl, itp.)
  • Doświadczenie we wdrażaniu oraz utrzymaniu systemów w środowisku chmurowym
  • Umiejętności administracji środowiskiem Hadoop
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów IT, certyfikatów RHCSA, RHCE, itp.

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych
Liczba odsłon: 53
image description

Hays Poland

  • W systemie od 27-03-2015