Zamknij

Analityk Biznesowy

Hays Poland Data i godzina dodania: 2017-08-11 09:00:02
  • Kraj: Inny

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Analityk Biznesowy.

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Analityka Biznesowego.

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa
Wynagrodzenie: 750-850 pln netto+vat/dzień

Zadania:
  • Pozyskiwanie, uzgadnianie i analiza potrzeb biznesowych,
  • Analiza danych, dokumentacji,
  • Tworzenie specyfikacji funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla rozwiązań IT,
  • Modelowanie procesów biznesowych.

 Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowego (min 4 lata),
  • Umiejętność zbierania oraz dokumentowania wymagań biznesowych i funkcjonalnych,
  • Znajomość UML, BPMN,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych
Liczba odsłon: 23
image description

Hays Poland

  • W systemie od 27-03-2015