Zamknij

AP Specialist

Hays Poland Data i godzina dodania: 2022-08-01 13:44:06
  • Kraj: Inny

Zatrudniamy osoby na stanowisko: AP Specialist.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy w branży outsourcingu i consultingu, poszukujemy osoby na stanowisko księgowego z działu AP.

Kandydat powinien posługiwać się językiem angielskim na poziomie minimum B2 oraz mieć co najmniej roczne doświadczenie w księgowości. Znajomość innego języka na poziomie min. B2 jest dodatkowym atutem.

Praca przez pierwsze 6 miesięcy jest zawarta na podstawie umowy o pracę tymczasową. Po tym czasie kandydat może być bezpośrednio przejęty przez klienta już na umowę o pracę.

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie w księdze głównej
  • Przygotowywanie dokumentacji AP
  • Księgowanie wyciągów bankowych oraz faktur
  • Aktualizacja rejestru środków trwałych
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Kontakt z klientem/dostawcami
  • Prowadzenie ewidencji oraz przygotowywanie raportów

 Oferujemy:

  • Sprzęt do pracy-laptop oraz telefon
  • Pracę w trybie hybrydowym
  • Możliwość rozwoju: programy rozwojowe, kursy zewnętrzne i szkolenia wdrażające
  • Miłą atmosferę pracy
  • Comiesięczne benefity do wynagrodzenia

  Praca Tymczasowa - Hays Poland Sp. z o.o. - Agencja Zatrudnienia nr 361 Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych
Liczba odsłon: 28
image description

Hays Poland

  • W systemie od 27-03-2015