Zamknij

Konstruktor Elektryk

Hays Poland Data i godzina dodania: 2017-06-14 22:18:53
  • Kraj: Inny

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Konstruktor Elektryk.

Naszym Klientem jest firma produkcyjna o zagranicznym kapitale zajmująca się produkcją maszyn dla Klientów z branży motoryzacyjnej. W związku z rozwojem organizacji, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Konstruktor Elektryk.

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie schematów elektrycznych, przygotowanie rysunków oraz dokumentacji technicznej
  • Praca w oprogramowaniu Eplan
  • Prowadzenie testów
  • Współpraca z wydziałem produkcyjnym, technologicznym
  • Rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych

Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Konstruktora Elektryka
  • Mile widziane doświadczenie w programie EPLAN
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych
Liczba odsłon: 48
image description

Hays Poland

  • W systemie od 27-03-2015